czujniki parkowania Poleć znajomemu:   Poleć znajomemu Szukaj:   Szukaj
czujniki cofania
czujniki parkowania
KIA Safety System
Czujniki Parkowania
Alarmy samochodowe
Boxer II WRC
Gemini
Pilotowe
Cyfrowe
Bezpilotowe
QX
G - Track
Czujnik ciśnienia i temperatury opon
Fleet Managment
Centrum Multimedialne
Akcesoria dodatkowe
Czujniki ciśnienia opon - To się opłaca!
Właściwe ciśnienie w oponach istotnie obniża koszta eksploatacji - mniejsze zużycie paliwa i wydłużona żywotność opon oraz podnosi bezpieczeństwo podróżowania - optymalna przyczepność i precyzja prowadzenia.
więcej >>
Specjalna membrana w lampach LED
Chcesz kupić lampy LED do swojego samochodu? Zastanów się czy stać Cię na tanie...
więcej >>
Innowacyjne rozwiązanie w czujnikach parkowania
Szanowni Państwo, Musimy pochwalić się rozwiązaniem jakie opracowaliśmy i wdrożyliśmy w czujnikach parkowania - czujniki zintegrowane z fabrycznym wyświetlaczem
więcej >>
Prezentacja systemu eCall
Zobacz relację z konferencji organizowanej dla Fleet Managerów i osób odpowiedzialnych za zarządzanie w firmach flotą pojazdów. System eCall w służbie Fleet Managerom!
więcej >>
czujniki cofania
Alarmy samochodowe GEMINI

Alarmy samochodowe włoskiej markiGemini to jedne z najlepszych, najskuteczniejszych i konkurencyjnych cenowo alarmów na naszym rynku. Z powodzeniem dostarczamy go do takich koncernów jak: Mitsubishi, General Motors, Chevrolet. Dzięki swojej wysokiej jakości i skuteczności działania  zostały umieszczone na liście Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń, co uprawnia do dodatkowych zniżek przy zawieraniu umowy Auto Casco w zakresie kradzież.
 
Systemy alarmowe GEMINI wyróżnia:
1. Wbudowane własne zasilanie, pozwalające podtrzymać działanie ochronnych funkcji urządzenia w przypadku utraty zasilania, np. zdjęcie klemy z akumulatora w samochodzie. Pozwala to na utrzymanie w działaniu blokady pasywnej zgodnej z homologacją UE, jak również głośnika alarmowego w zestawie.
2. Zintegrowany z diodą LED czytnik kluczy elektronicznych, którego podstawową zaletą jest prosty sposób awaryjnego wyłączenia – odblokowania alarmu.
3. Głośnik w zestawie korzysta z zasilania alarmu. Dzięki temu rozwiązaniu, elektronika syreny nie jest wystawiona na działanie wody lub niskich temperatur. Żywotność głośnika jest kilkukrotnie dłuższa od syreny alarmowej.
4.  Wysoka bezawaryjność.
Proponujemy 3 rodzaje alarmów samochodowych GEMINI:
1 > 2 Ostatni
Strefa Partnera
 
Login:
 
Hasło:
 
 
Zostań naszym dystrybutorem
czujniki cofania
Zaufali nam:
 
 
 
 
   
 
     
 
 
 
  
czujniki parkowania
EMG Poland Sp. z o.o. ul. Stradomska 66, 04-608 Warszawa, tel.: 22 517 18 00, fax: 22 517 18 01, e-mail: biuro@emg-poland.pl projekt i wykonanie: InforpolNET, 2008