czujniki parkowania Poleć znajomemu:   Poleć znajomemu Szukaj:   Szukaj
czujniki cofania
czujniki parkowania
KIA Safety System
Czujniki Parkowania
Alarmy samochodowe
Czujnik ciśnienia i temperatury opon
Fleet Managment
Centrum Multimedialne
Akcesoria dodatkowe
Lampy LED
Zestwy głośnomówiące BURY
HUD - Projektor prędkości
czujnik deszczu
Czujniki ciśnienia opon - To się opłaca!
Właściwe ciśnienie w oponach istotnie obniża koszta eksploatacji - mniejsze zużycie paliwa i wydłużona żywotność opon oraz podnosi bezpieczeństwo podróżowania - optymalna przyczepność i precyzja prowadzenia.
więcej >>
Specjalna membrana w lampach LED
Chcesz kupić lampy LED do swojego samochodu? Zastanów się czy stać Cię na tanie...
więcej >>
Innowacyjne rozwiązanie w czujnikach parkowania
Szanowni Państwo, Musimy pochwalić się rozwiązaniem jakie opracowaliśmy i wdrożyliśmy w czujnikach parkowania - czujniki zintegrowane z fabrycznym wyświetlaczem
więcej >>
Prezentacja systemu eCall
Zobacz relację z konferencji organizowanej dla Fleet Managerów i osób odpowiedzialnych za zarządzanie w firmach flotą pojazdów. System eCall w służbie Fleet Managerom!
więcej >>
czujniki cofania
Czujnik deszczu
Czujnik deszczu automatycznie dobiera optymalną prędkość pracy wycieraczek w zależności od natężenia deszczu. Działa na zasadzie kontroli rozproszenia promieni światła przez szybę. Niezwykła precyzja pozwala wykryć krople wody od 0,005 mililitra, które padając na szybę zmieniają stosunek promieni odbitych do rozproszonych, system analizuje to zakłócenie, po czym automatycznie włącza wycieraczki.
 
Bezpieczeństwo: Jedna setna sekundy (dziesięć milisekund) to czas reakcji, który pozwala na odpowiednio szybkie działanie w przypadku, gdy nagle cała szyba zostaje zalana i ogranicza widoczność kierowcy do zera, co naraża go na wypadek.
 
Komfort: Kierowca może być rozpraszany przez wiele czynników: wzmożony ruch, kiepska pogoda, złe warunki drogowe czy zmęczenie. Czujnik deszczu pozwala na wygodniejszą jazdę odciążając kierowcę, ponieważ wykrywa nawet pojedyncze krople deszczu.
 
    1. Automatyczne ustawienie częstotliwości wycieraczek
    2. Inteligentna kontrola szybkości wycieraczek
    3. Automatyczne dostosowywanie się do innych typów szyb
    4. Pierwszeństwo kontroli manualnej
Strefa Partnera
 
Login:
 
Hasło:
 
 
Zostań naszym dystrybutorem
czujniki cofania
Zaufali nam:
 
 
 
 
   
 
     
 
 
 
  
czujniki parkowania
EMG Poland Sp. z o.o. ul. Stradomska 66, 04-608 Warszawa, tel.: 22 517 18 00, fax: 22 517 18 01, e-mail: biuro@emg-poland.pl projekt i wykonanie: InforpolNET, 2008