czujniki parkowania Poleć znajomemu:   Poleć znajomemu Szukaj:   Szukaj
czujniki cofania
czujniki parkowania
KIA Safety System
Czujniki Parkowania
Alarmy samochodowe
Czujnik ciśnienia i temperatury opon
TP-90 do motocykli NEW!
TP-SV do fabrycznego systemu TPMS NEW!
TP-11 z dodatkowym wyświetlaczem
TP-70 do samodzielnego montażu
Fleet Managment
Centrum Multimedialne
Akcesoria dodatkowe
Czujniki ciśnienia opon - To się opłaca!
Właściwe ciśnienie w oponach istotnie obniża koszta eksploatacji - mniejsze zużycie paliwa i wydłużona żywotność opon oraz podnosi bezpieczeństwo podróżowania - optymalna przyczepność i precyzja prowadzenia.
więcej >>
Specjalna membrana w lampach LED
Chcesz kupić lampy LED do swojego samochodu? Zastanów się czy stać Cię na tanie...
więcej >>
Innowacyjne rozwiązanie w czujnikach parkowania
Szanowni Państwo, Musimy pochwalić się rozwiązaniem jakie opracowaliśmy i wdrożyliśmy w czujnikach parkowania - czujniki zintegrowane z fabrycznym wyświetlaczem
więcej >>
Prezentacja systemu eCall
Zobacz relację z konferencji organizowanej dla Fleet Managerów i osób odpowiedzialnych za zarządzanie w firmach flotą pojazdów. System eCall w służbie Fleet Managerom!
więcej >>
czujniki cofania

Czujniki ciśnienia w oponach

Od 1-go listopada 2014 r. weszły w życie przepisy mówiące, iż wszystkie nowe samochody sprzedawane na terenie Unii Europejskiej muszą zostać wyposażone w system monitorujący ciśnienie w oponie tzw. TPMS. Czujniki ciśnienia opon montowane w kołach pozwalają na wczesne ostrzeżenie kierowcy o zaistniałych problemach oraz mają duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa użytkowników dróg .

Niewłaściwe ciśnienie w oponach powoduje nieprawidłowe przyleganie opony do nawierzchni, co wpływa na obniżenie właściwości trakcyjnych pojazdu, przyspiesza zużycie bieżnika oraz wzrost zużycia bieżnika. Należy pamiętać, że podczas uszkodzenia opony uszkodzeniu często ulega także sama felga, której koszt jest niewspółmiernie wyższy od zakupu zestawu TPMS.

Czujnik ciśnienia opon:

do fabrycznego zestawu TPMS

do motocykli

Czujnik ciśnienia opon TPMS TP-SV              
Czujnik ciśnienia opon TPMS TP-SV Czujnik ciśnienia opon TPMS TP-90
   
   
z dodatkowym wyświetlaczem     do samodzielnego montażu
                             Czujnik ciśnienia opon TPMS TP-70
Czujnik ciśnienia opon TPMS TP-11 Czujnik ciśnienia opon TPMS TP-70

Firma EMG Poland oferuje 2 rodzaje czujników ciśnienia w oponach TPMS:

- dedykowane – do fabrycznego zestawu TPMS (możliwość zakupy tylko przez Autoryzowane Serwisy Samochodowe, Dystrybutorów EMG Poland lub warsztaty samochodowe)
- uniwersalne – z możliwością zakupu przez klienta detalicznego (kupisz tutaj)

Czujniki ciśnienia opon TPMS - uniwersalne – dodatkowo wzbogacone są o czujniki temperatury w oponach. Taki zestaw można zamontować samemu lub zlecić ich montaż specjalistycznej firmie zajmującej się serwisem samochodów lub wulkanizacji.

Czujniki  ciśnienia i temperatury opon zamontowane w kołach komunikują się bezprzewodowo z odbiornikiem. Pozwala to na wczesne ostrzeżenie kierowcy o zaistniałych problemach – oddzielnie dla każdego z 4 kół – na wbudowanym wyświetlaczu A/V lub dodatkowym wyświetlaczu (w zależności od wybranego modelu TPMS) . Informacja o ciśnieniu i temperaturze w oponach, podawana w czasie rzeczywistym, ostrzega o możliwych problemach z układem jezdnym i hamulcowym (np. zapieczone hamulce czy uszkodzone łożyska kół).

Strefa Partnera
 
Login:
 
Hasło:
 
 
Zostań naszym dystrybutorem
czujniki cofania
Zaufali nam:
 
 
 
 
   
 
     
 
 
 
  
czujniki parkowania
EMG Poland Sp. z o.o. ul. Stradomska 66, 04-608 Warszawa, tel.: 22 517 18 00, fax: 22 517 18 01, e-mail: biuro@emg-poland.pl projekt i wykonanie: InforpolNET, 2008